Cestovní postýlky CARETERO

O společnosti CARERO s.r.o.


Společnost CARERO, s.r.o. působí na českém a slovenském trhu s kojeneckým a dětským zbožím od roku 2009, kdy vznikla změnou právní formy podníkání z původní fyzické osoby. Začátek našeho podnikání v tomto oboru se datuje od roku 2006. Specializujeme se na internetový velkoobchodní a maloobchodní prodej kojeneckého a dětského zboží, zejména oblečení, autosedaček a cestovních postýlek zn. CARETERO, bavlněných plen značky NEW BABY, dětského nábytku a doplňků. Provozujeme rovněž několik internetových portálů zaměřených na rodinu, cestování a nákupy na internetu.


V nabídce několika našich e-shopů najdete vše pro miminka, vše, bez čeho se neobejde žádná rodina s malými dětmi. Díky skladovým prostorám o rozloze 600 m2 naše e-shopy fungují pružně a jsou schopny plnit Vaše přání v nejkratší možné době od obdržení objednávky, čímž šetří Váš čas i peníze - rodiče malých dětí úsporu času a financí jistě uvítají. Jednou z mnoha aktivit společnosti CARERO s.r.o. je podpora a provozování populárního portálu www.maminky.eu, díky kterému máme možnost sledovat nejnovější trendy v poptávce kojeneckého oblečení a potřeb přímo od maminek malých dětí. Můžeme tedy na tyto trendy ihned reagovat a nabízet to co rodiče aktuálně požadují.


Maminky již dobře znají naše naše autosedačky, cestovní postýlky, židličky a kočárky zn. CARETERO, které splňují přísné normy EU. Posledním trendem stále populárnějšího směru BIO a hitem mezi maminkami se také staly naše značkové látkové pleny NEW BABY, které byly testovány a byl jim udělen certifikát Státní zkušebny. Maminky, myslíme na spokojenost a bezpečnost Vašich dětí stejně pečlivě, jako Vy - pokud hledáte to nejlepší řešení pro Vaše miminko, zadejte do vyhledávače CARERO a my Vám ušetříme starosti, čas i peníze.
 

A nakonec hádanka: víte, co je to CARERO? Skládanka, kterou pro Vás složí náš tým s heslem - usměvavá maminka, spokojená miminka! :-)

Kraken darknet marketplace link is https://kraken2trfqodidvlh4aa337cpzfrhdldhve5nf7njhumwr7instad.com, use tor browser for entering this onion service.